Firma Rehberi Kataloğu
Online Katalog | Ana Sayfam Yap | Favorilerime Ekle | Tavsiye Et | Şirketimi Ekle | Sıkça Sorulan Sorular | İletişim
ÜYE GİRİŞİ ÜYELİK
SON KATILAN FİRMALAR
FLORAKİM KİMYA TEMİZLİK ÜRÜNLERİ
SAPHİR HOTEL
ADMİN HABER
ADMİN2

MAKPA DIŞ TİCARET, YENİLİKÇİ ÜRÜNLER SUNMAYA DEVAM EDİYOR

| İstanbul | 02.08.2016 11:19:28 |
Endüstriyel Mutfak ve çamaşırhane sektöründe dünyaca ünlü firmaların Türkiye distribütörlüğünü yürüten ve sektörde önemli projelere imza atan Makpa Dış Ticaret, yüksek teknolojiyi takip eden ve yenilikçi ürünleriyle sektöre ivme kazandırıyor. Türkiye'de kendi dalında lider kuruluşlardan olan Makpa Dış Ticaret, ürünleriyle her zamanki gibi iddialı…Makpa Dış Ticaret ve Pazarlama AŞ, endüstriyel mutfak ve çamaşırhane sektöründe 1984 yılından beri özellikle oteller, fastfood zincirleri, hastaneler, üniversiteler, bankalar, cafeler, pastaneler ve diğer kuruluşlara; proje, satış, montaj, bakım ve satış sonrası servis bölümleriyle hizmet veriyor. Yüksek teknolojiyi takip ederek ve uygulayarak birçok yeniliğin başlatılması ve geliştirilmesinde sektör lokomotifi olmaya da devam eden firma, ürünleriyle iddiasını ortaya koyuyor. 

Gruppo Cibali'nin parlayan yıldızı 
Yaklaşık 10 yıl önce Gruppo Cimbali ailesine katılan Faema kahve makineleri Emblema, Enova, Ambassador gibi model seçenekleriyle kahve dünyasının en çok tercih edilenleri arasında yer alıyor. Özellikle ilk üretimini 1961 yılında yaptıkları Faema E61 Jubile A modelinin yeniden yorumlanışıyla geleneksel espresso makinesine modern teknolojisi ve özel tasarımıyla nostaljik bir dokunuş getiriyor.

Fesfoc Barcelona; barbeküde modern çağ 
Fesfoc Barcelona’nın özel tasarım barbeküleri Makpa Dış Ticaret güvencesiyle yerli müşteriyle buluşuyor. Gazlı ya da kömürlü seçenekleriyle estetik olduğu kadar pratik kullanım sağlayan Fesfoc Barcelona, sabitlenebilen veya tekerlekli mobil modelleriyle her alan ve ihtiyaca yönelik çözümler sunuyor. Özel üretim koruyucu panel, evye kapağı, ızgara kapağı, tezgah gibi alternatif aksesuvarları sayesinde işler kolaylaşıyor. Krakatoa, Tacora, Stromboli Force, Akan, Batur, ve Etna modelleri; Fesfoc Barcelona ile Makpa’da. 

Heatstrip ile havanızı değiştirin
Seramik kaplama yüzeyiyle radyant ısıtıcılarda verimliliği en üst seviyeye taşıyan Heatstrip elektrikli ısıtıcılar, şık tasarımıyla ortamdaki havayı değiştiriyor. Thermofilm Avustralya’nın 10 yıllık tecrübesiyle kaliteden ödün vermeyen, sert hava şartlarına dayanıklı dizayn ettiği Heatstrip iç-dış mekan ısıtıcılar Makpa-Mati işbirliğiyle yerli pazarda yerini alıyor.

www.makpa.com.tr

Boyut Yayın Grubu
©1996 - BOYUT YAYIN GRUBU | Site Kullanım Koşulları
Koza Plaza A26 Tekstilkent 34235 Esenler - İstanbul Tel: +90 212 413 33 33 (pbx) Faks: +90 212 413 33 34
info@boyut.com.tr | industryguideinfo@boyut.com.tr
Adınız Soyadınız :  
E-Mail Adresiniz :    
Alıcının Ad Soyadı :  
Alıcının E-mail Adresi :    
Mesajınız :  
En fazla 300 karakter