Firma Rehberi Kataloğu
Online Katalog | Ana Sayfam Yap | Favorilerime Ekle | Tavsiye Et | Şirketimi Ekle | Sıkça Sorulan Sorular | İletişim
ÜYE GİRİŞİ ÜYELİK
SON KATILAN FİRMALAR
FLORAKİM KİMYA TEMİZLİK ÜRÜNLERİ
SAPHİR HOTEL
ADMİN HABER
ADMİN2

ERMOB, SON TEKNOLOJİYLE ÜRETİM YAPIYOR

| İstanbul | 02.08.2016 10:40:30 |
Horeca sektörüne yönelik üretim yapan Ermob, birbirinden özel ürünlerini Sandalye Evi markasıyla sektöre sunuyor. Firma, sandalye gruplarından bar gruplarına, kanepe gruplarından lobi gruplarına kadar birçok ürünü bünyesinde barındırıyor.Yaklaşık 25 yıl önce kurulan Ermob, kaliteyle tasarımı bir arada sunan ürünlere imza atıyor. Horeca sektörüne yönelik olan ürünler, yurtiçi ve yurtdışında birçok otelin tercihini oluşturuyor. Firmanın kalite konusunda iddialı olan ürünlerinin üretim aşamasına tanıklık ederek, firma hakkında Ermob Genel Müdürü Serbülent Erdoğan’dan bilgi aldık. 

Kemerburgaz Işıklar Köyü’nde faaliyet gösteren fabrikasında, son teknolojiyi kullanarak üretim gerçekleştiren Ermob, kalite ve tasarımı bir arada sunan ürünlerie imza atıyor. 3 bin metrekare alanda gerçekleştirilen üretim, ahşap, mobilya, döşeme, cilahane ve buhar büküm gibi farklı alanlardan oluşuyor. Ürünlerin tüm üretim aşamasını kendi bünyesinde gerçekleştiren firma, kendi üretiminin yanı sıra farklı firmalar için fason üretim de gerçekleştiriyor. Fabrikada ahşap sandalye, ahşap masa, ahşap koltuk, kapalı veya açık döşemeli koltuk, ahşap bar sandalyeleri ve masaları, sedirler ve sehpalar üretiliyor. Firma ürün tasarımına ise büyük önem veriyor. Ürün tasarımları sürerken birçok mimari planlama tasarım ve takip işlerini de sürdüren Ermob, kendi tasarımları dışında işletme mimarlarının çizimlerine de çözümler sunuyor. Firma projelendirme, tasarım ve uygulamalarına devam ettiği gibi, her çalışmasında yerli tasarım, yerli ahşap, yerli üretim ve üstün kalite tercihinden vazgeçmiyor. Ahşabın sıcaklığını en ekonomik ve en bilinçli tasarlanmış ürünlerle tüketiciye sunan Ermob’un birçok otel, bar, cafe, restoran ve sayısız evde ürünleri uzun yıllardır kullanılıyor. 

Uzun ömürlü ürünler
Ürünlerin her aşamada titizlikle kontrol edildiğinin altını çizen Serbülent Erdoğan, “Müşterilerimizin ürünlerden memnun kalması için her detayı göz önünde bulunduruyoruz. Kalite bizim için çok önemli. Dolayısıyla her aşamada kontrol sistemimizle uzun ömürlü ürünler üretiyoruz. Horeca sektörüne hitap eden kalite ve tasarımlarla sektördeki varlığımız her geçen gün büyüyor. Gelen projeler konusunda çok hassas davranıyoruz. 1989’dan bu yana ayakta kalabilmemiz, sektördeki farkımızı gösteriyor. Kaliteli ürün üretmezsek, kimse bizi tercih etmez. İşin zamanında teslim edilmesi prensibimiz de, bizi emsallerimizden ayırıyor” diyor. 

www.sandalyeevi.com.tr

Boyut Yayın Grubu
©1996 - BOYUT YAYIN GRUBU | Site Kullanım Koşulları
Koza Plaza A26 Tekstilkent 34235 Esenler - İstanbul Tel: +90 212 413 33 33 (pbx) Faks: +90 212 413 33 34
info@boyut.com.tr | industryguideinfo@boyut.com.tr
Adınız Soyadınız :  
E-Mail Adresiniz :    
Alıcının Ad Soyadı :  
Alıcının E-mail Adresi :    
Mesajınız :  
En fazla 300 karakter