Firma Rehberi Kataloğu
Online Katalog | Ana Sayfam Yap | Favorilerime Ekle | Tavsiye Et | Şirketimi Ekle | Sıkça Sorulan Sorular | İletişim
ÜYE GİRİŞİ ÜYELİK
SON KATILAN FİRMALAR
FLORAKİM KİMYA TEMİZLİK ÜRÜNLERİ
SAPHİR HOTEL
ADMİN HABER
ADMİN2

HAYAT KİMYA, EL DEĞMEDEN HİJYEN SUNUYOR

| İstanbul | 06.01.2014 11:11:23 |
Hayat Kimya, tüm ürün çeşitlerini el değmeden üretip kolilediği için otellerin ihtiyaç duyduğu hijyenik üretimi gerçekleştiriyor. Firmanın özellikle kutu mendilde el değmeden, otomatik olarak dolum yapıyor olması, ürün hijyeni anlamında birçok üreticiden farklılaşmasını sağlıyor.Hayat Kimya, Focus markasıyla yalnızca temizlik kağıdı sektöründe üretim ve satış gerçekleştiriyor. Otel odalarında ihtiyaç duyulabilecek tüm temizlik kağıdı çeşitlerine sahip olan Hayat Kimya'nın, ortak kullanım alanlarında özellikle çapraz bulaşma riskini ortadan kaldırmaya yönelik aparatla kullanılacak ürünleri de mevcut. Öte yandan, işletmeler otel odalarının banyolarında aparatlı ürün kullanmak yerine müşterisine evinin konforunu sunmaya yönelik aparatsız ürünleri kullanmayı tercih ediyorlar. Yine aynı şekilde odalarda kağıt havlu yerine hala tekstil ürünü havlu kullanılıyor. Hayat Kimya da tüm ürün çeşitlerini el değmeden üretip kolilediği için otellerin ihtiyaç duyduğu hijyenik üretimi gerçekleştirmiş oluyor. Firmanın, özellikle kutu mendilde el değmeden, otomatik olarak dolum yapıyor olması, ürün hijyeni anlamında birçok üreticiden farklılaşmasını sağlıyor.

Hayat Kimya'nın, doğrudan otel odalarına yönelik olarak tuvalet kağıdı, kutu mendil ve bardak altlığı gibi ürünleri mevcut ancak bunun yanı sıra firma, temizlik kağıdı kategorisinde otelin tüm alanlarında kullanılabilecek ürün gamına da sahip. Firmanın ürün gamında yer alan ortak kullanım alanındaki tuvaletlerde rulolu veya jumbo tuvalet kağıtları, dispenser havlu ya da fotoselli havlu çeşitleri, klozet kapak örtüsü, restoran ve bara yönelik farklı ebat ve katlamalarda peçete çeşitleri ve aparatları, otel mutfaklarına yönelik jumbo, içten çekmeli, rulolu veya dispenser havlu çeşitleri ve aparatları da yine oldukça tercih ediliyor.

Danışmanlık hizmeti de veriliyor

Temizlik kağıdı kategorisi için otellerden ürün geliştirme anlamında talepler de alan Hayat Kimya, Türkiye’de ilk defa Focus markasıyla üretilen 1/8 katlama (garson katlama) peçeteyi otel müşterilerinin talepleri doğrultusunda geliştirmiş. Focus olarak özel baskılı kutu mendil ürünleri için eğer talep edilirse otellere ambalaj tasarım desteği de veren firma, bunun haricinde distribütörüzerinden otelin kağıt ürünlerindeki sarfiyat/maliyet dengesini iyileştirmeye yönelik ideal ürün seçimi için danışmanlık hizmeti de sunuyor.

Hayat Kimya, özellikle işletmelerin ihtiyaçlarını doğru değerlendirip, bu ihtiyaçlara optimum düzeyde cevap verebilecek ürünler geliştirmeye özen gösteriyor. Bu nedenle işletmelerden gelecek olan her türlü yorum ve öneriyi titizlikle değerlendiriyor. Hem işletmeler açısından maksimum tasarrufu sağlayabilecek, hemde kullanıcıların konforundan ödün vermeyecek projeler üzerinde çalışan firma, öte yandan yurt dışındaki yenilikleri ve makina firmalarının yeni teknolojik gelişmelerini de yakından takip ediyor.

Boyut Yayın Grubu
©1996 - BOYUT YAYIN GRUBU | Site Kullanım Koşulları
Koza Plaza A26 Tekstilkent 34235 Esenler - İstanbul Tel: +90 212 413 33 33 (pbx) Faks: +90 212 413 33 34
info@boyut.com.tr | industryguideinfo@boyut.com.tr
Adınız Soyadınız :  
E-Mail Adresiniz :    
Alıcının Ad Soyadı :  
Alıcının E-mail Adresi :    
Mesajınız :  
En fazla 300 karakter