Firma Rehberi Kataloğu
Online Katalog | Ana Sayfam Yap | Favorilerime Ekle | Tavsiye Et | Şirketimi Ekle | Sıkça Sorulan Sorular | İletişim
ÜYE GİRİŞİ ÜYELİK
SON KATILAN FİRMALAR
FLORAKİM KİMYA TEMİZLİK ÜRÜNLERİ
SAPHİR HOTEL
ADMİN HABER
ADMİN2

ATLAS HALI, MASKO'DA AÇILDI

| İstanbul | 14.12.2012 10:32:22 |
Türkiye'nin en güçlü halı markalarından Atlas Halı, Masko'da showroom'unu açtı.Kalitesi ve sahip olduğu gelişmiş dokuma teknolojileriyle olduğu kadar, özgün tasarımlarıyla da sektöre öncülük eden, trendler yaratan ve her zaman tercih edilen olmayı başaran Türkiye'nin en güçlü halı markalarından Atlas Halı, Masko'da showroom'unu açtı. Açılış törenine, Atlas Halı Yönetim Kurulu Başkanı Taner Nakıboğlu, Atlas Halı Genel Müdürü Dr. Meriç Bebitoğlu ve Atlas Halı'nın iş ortakları ile çok sayıda seçkin konuk katıldı.

Retrobüs Grubu'nun birbirinden güzel parçaları ile konukların keyifli zaman geçirdiği açılış töreninde Atlas Halı Genel Müdürü Dr. Meriç Bebitoğlu, "Bizim için büyük önem taşıyan, hepsini birer değerli aile üyemiz olarak gördüğümüz bayilerimizle, satış kanallarımızla ilişkilerimizin güçlenerek artması, aramıza katılan bayi sayımızla giderek büyüyor olmamız bizi mutlu ediyor.  Bu yıl inovatif yaklaşımımızı yansıtan ürünlerimizi, koleksiyonlarımızı birbiri ardına kullanıcılarımıza sunduk. Ar-Ge'ye yaptığımız yatırımlarla uluslararası kalite standartları ve modern çizgileri taşıyan ürünlerimiz ve koleksiyonlarımızla ilgili geri dönüşleri de dikkatli bir şekilde değerlendirmeye devam ediyoruz.  Müşteri memnuniyeti odaklı bir markayız; günümüzün değişen istek ve beklentilerini dikkatle takip ederken, iş ortaklarımızın geri dönüşlerine de büyük önem veriyoruz.  Bölgesel bazda tercih değişikliklerini, önerileri, eleştirileri hızla değerlendiriyor ve bu konuda gerekli iyileştirmelere, geliştirmelere yöneliyoruz. Her zaman bu perspektiften bakmaya da devam edeceğiz. 2013 yılında tüketicilerimize değerli iş ortaklarımız aracılığı ile yine alanında fark yaratan, ilklere imza atacak,  halı severlerin tercih edeceği yeni seriler sunacağız. Hedeflerimizin temelini, iş ortaklarımızla birlikte büyümek, gelişmek ve kar oranlarımızı artırmak oluşturuyor. -1967'den beri aileden biri- olarak hep birlikte mutlu ve el ele vererek büyümeye güçlenmeye devam edeceğiz; her zaman bayilerimizin, satış kanallarımızın yanında olacak, markamızı tercih edenlerin en büyük destekçisi olacağız" dedi.

Açılış törenine katılan Atlas Halı Yönetim Kurulu Başkanı Taner Nakıboğlu ise 2011 yılında Naksan Holding çatısı altına geçen 45 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Atlas Halı markasının günümüze uygun bir şekilde çok doğru geçişleri, değişiklikleri zamanında ve yerinde yaptığını aktardı. Nakıboğlu, "Naksan Holding çatısı altında, grubun önemli bir parçası olan; güvenilir ve kaliteli ürünler sunan değerli markalarımızdan Atlas Halı'nın her zaman yanındayız" dedi.

Boyut Yayın Grubu
©1996 - BOYUT YAYIN GRUBU | Site Kullanım Koşulları
Koza Plaza A26 Tekstilkent 34235 Esenler - İstanbul Tel: +90 212 413 33 33 (pbx) Faks: +90 212 413 33 34
info@boyut.com.tr | industryguideinfo@boyut.com.tr
Adınız Soyadınız :  
E-Mail Adresiniz :    
Alıcının Ad Soyadı :  
Alıcının E-mail Adresi :    
Mesajınız :  
En fazla 300 karakter