Firma Rehberi Kataloğu
Online Katalog | Ana Sayfam Yap | Favorilerime Ekle | Tavsiye Et | Şirketimi Ekle | Sıkça Sorulan Sorular | İletişim
ÜYE GİRİŞİ ÜYELİK
SON KATILAN FİRMALAR
FLORAKİM KİMYA TEMİZLİK ÜRÜNLERİ
SAPHİR HOTEL
ADMİN HABER
ADMİN2

ECOLAB'TAN 360° KORUMA PROGRAMI

| İstanbul | 19.06.2012 10:16:34 |
Ecolab sunduğu 360° Koruma Programı'yla karmaşık temizlik prosedürlerini ortadan kaldırıyor. Program sayesinde hem misafiler daha hijyenik standartlara ulaşıyor hem de uygulaması basit ürünler çalışanlara kullanım kolaylığı sağlıyor.Ecolab’ın 360° Koruma Programı otellere, temiz, güvenli ve verimli sonuçlar sağlayan doğru ürün, sistem, servis ve eğitim programlarını içeriyor. Bu programla hem misafirlerin beklediği hijyen standartına ulaşılıyor hem de renk kodlu ve uygulaması basit ürünler ve hijyen planlarıyla çalışanlar için kullanım kolaylığı sağlanıyor. Böylelikle karmaşık temizlik prosedürleri kolaylaşıyor. Oteller için marka değerinin ve imajın çok önemli olduğunu söyeleyen Ecolab Kurumsal&Tekstil Ürünleri Pazarlama Müdürü Hülya Metin, “Temizlik, marka değerini korumada önemli bir yere sahip çünkü misafirlerin izlenimlerini ve algılarını, sadakatlerini ve çevrelerine ne anlatacaklarını etkiliyor. İşte bu nedenle bir otelin her alanında iyi bir izlenim bırakmak büyük önem taşıyor” diye konuşuyor.

Hijyende ultra konsantre ürünler

360° Koruma Programı'nın parçası olan Oasis Pro Premium temizlik sistemi, housekeeping’in tüm hijyen ihtiyaçlarını karşılayan ultra konsantre ürünlerden oluşuyor. Ürünlerin seyreltilmesinde kullanılan Penguin 4U otomatik dozajlama sistemi sabit ürün dozajlarıyla mükemmel temizliği minimum maliyette sağlıyor ve personelin kimyasalla temasını ortadan kaldırıyor. Konsantre ürün, dozaj ünitesi etiketleri ve kullanıma hazır ürün şişelerinin renk kodlu olması sayesinde personel için kullanımı ve eğitimi de oldukça kolay hale getiriyor. 2 litrelik bir konsantre ürün poşetinden, 400 şişeye kadar kullanıma hazır ürün elde edildiği düşünülürse ambalaj atığı da diğer ürünlere kıyasla yüzde 98 oranında azalıyor. Oasis Pro Premium ürünleri, ultra konsantre ve en yeni teknolojileri içeren formüllere sahip. Son zamanlarda sıkça bahsedilen nano teknoloji bu ürün grubunda da kullanılmış durumda. Patent bekleyen Oasis Pro 14 Premium’un içeriğindeki nano partiküller, yüzeyde koruyucu bir film tabakası oluşturup, bu sayede kirin tutunmasını ve kireç oluşumunu zorlaştırıyor. Yüzeyler hem daha seyrek hem de daha kolay temizleniyor. Yine bu ürün grubundan Oasis Pro 62 Premium’da kullanılan mikro emülsiyon teknolojisi özellike Ege ve Akdeniz’deki otellerin banyolarında sıkça rastlanan güneş yağı lekeleri ve diğer tipik banyo kirlerini sert su koşullarında dahi fazla mekanik gerektirmeden çıkarmayı sağlıyor. Ayrıca Oasis Pro 40 cam temizleme ürünü, Oasis Pro 64 tuvalet temizleme ürünü, Oasis Pro 61 asidik banyo temizleme ürünü, Oasis Pro 33 ıslatma gücü yüksek zemin temizleme ürünü ve Oasis Pro 52/58 hava şartlandırıcılar Ecolab'ın oda temizliğinde ihtiyaç duyulan diğer ürünleri.

Yenilikçi ürünler personele kolaylık sağlıyor

Ecolab’ın yenilikçi ekipmanları uzun ömürlü olduklarından uzun vadede maliyetleri de son derece düşük. Oasis Pro ürünleri renk kodlu Polifix mikrofiber bezlerle uygulandığında en inatçı kirler bile kolayca çıkıyor. Yeni modüler housekeeping ürün taşıma sepeti ihtiyaca göre bir veya birden fazla yan gözler eklenerek daha fazla depolama alanı sağlıyor. Böylelikle farklı uygulama alanları için kullanılacak bezleri ayırmak, daha fazla şişe taşımak mümkün oluyor. Tuvalet fırçasını hijyenik koşullarda depolamaya yarayan fırça kabı da sepetin ilgili gözüne rahatlıkla yerleştiriliyor. Microclin Flex toz toplama aparatı ulaşılması güç yerlerin temizliği için ideal bir gereç. Yüksek temizlik performansına sahip, dayanıklı mikrofiber bezi 700 kez yıkanabilme özelliğine sahip. Yeni modüler kat arabası Mobilette Vario Maxx, housekeeping departmanının temizlik ihtiyaçlarına, uygulama alanına veya tesisin büyüklüğüne göre uyarlanabiliyor, çeşitli temizlik aksesuvarlarını bir araya getirmek üzere sonsuz sayıda seçenek sunuyor. Kat arabasının ebadı, üst bölümü ve iç alanı ihtiyaçlara göre değiştirilebiliyor. Kilitlenebilir kapaklar ve kapılar kimyasalların ve temizlik ekipmanlarının güvenli bir şekilde saklanmasını sağlıyor. Patentli, ayrılabilir çöp modülü temas etmeden sadece ayak pedalı kullanılarak kolayca yerinden ayrılıp çöp alanına taşınıyor. Bu işlev sayesinde ağır çöp torbaları kolayca taşınıyor. Ecolab, müşterilerine verdiği servis hizmetini 360° Müşteri Ziyaret Raporu'yla elektronik ortamda dokümante ederek müşterilerin temiz, güvenli ve verimli bir operasyona sahip olmalarına yardım ediyor. Raporların dönemsel sonuçlarını paylaşarak işletmeye ne şekilde değer kattığını da gözler önüne seriyor.

Boyut Yayın Grubu
©1996 - BOYUT YAYIN GRUBU | Site Kullanım Koşulları
Koza Plaza A26 Tekstilkent 34235 Esenler - İstanbul Tel: +90 212 413 33 33 (pbx) Faks: +90 212 413 33 34
info@boyut.com.tr | industryguideinfo@boyut.com.tr
Adınız Soyadınız :  
E-Mail Adresiniz :    
Alıcının Ad Soyadı :  
Alıcının E-mail Adresi :    
Mesajınız :  
En fazla 300 karakter